Dierbaar » Daisy en Oscar hebben gewonnen in de wedstrijd!
En wie heeft er gewonnen met de foto-video wedstrijd? Deze twee leuke konijntjes genaamd Oscar en Daisy!!! Zij hebben het hééél gezellig samen en zo is het vaak ook, konijnen horen samen te zijn, maar ze moeten natuurlijk wel een klik hebben. En zie hier:samen gezellig knagen aan de paardenbloemblaadjes hoort daar dus ook bij!
Mevrouw Hendriks heeft een video ingestuurd: kijk hier voor de film!
Proficiat Mevr. Hendriks, Oscar en Daisy krijgen een vaccinatie cadeau tegen Myxomatose en RHD!
Laatste nieuws
Wij mogen blijven werken!
Wij werken nog steeds voor alles op afspraak. Maar ook voer en medicijnen en ontvlo-wormmiddelen, kunt u ook bij ons bestellen via info@dierenkliniekdierbaar.nl
U kunt deze dan ook op afspraak ophalen!
Vaccineer uw huisdier, ook in Coronatijd!
Wij blijven motiveren om het vaccineren van uw huisdier ook in deze coronatijd te blijven doen!
Update COVID-19/Corona
Gezien het beleid i.v.m. het coronavirus zijn wij bij Dierenkliniek Dierbaar genoodzaakt onze dienstverlening hierop aan te passen.
DE OPENINGSTIJDEN VAN DE KLINIEK VERVALLEN PER DIRECT EN ALLES ZAL OP AFSPRAAK GEBEUREN(OOK HET OPHALEN VAN VOER EN MEDICIJNEN DUS)WIJ ZIJN TIJDENS WERKDAGEN TELEFONISCH/E-MAIL BEREIKBAAR VAN 11.00-17.30 UUR.
E-mail consultatie
Indien u buiten of tijdens de openingsuren bezorgd bent over uw huisdier en het betreft geen spoed of levensbedreigende situatie dan kunt u een e-mailconsultatie aanvragen. Zo krijgt u op afstand advies!
Vaccinatie hond tegen de ziekte van Lyme
Dierenkliniek Dierbaar start weer met de vaccinatie tegen de ziekte van Lyme!
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag | |
11:00u tot 12:30u | 15:00u tot 17:30u |
Behandeling enkel op afspraak.
Contact
Paddeweg 18
5941 NB Velden
077-472 07 02
info [at] dierenkliniekdierbaar.nl